KONST / Litografier / Färglitografier 15763358
nr 1576 3358
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografier, 2 st, Numrerade. Signerade, yttermått inklusive ram: 46x59 cm
Utrop:
500 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:20:19
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner